Lekársky chemicky peeling

LEKÁRSKY ANTI AGE peeling vhodný pre všetky typy pleti je  nebolestivé omladzujúce ošetrenie s veľkým efektom. Použitie -na všetky typy pleti problematickú zmiešanú a  mastnú pleť s prejavmi akné, suchú pokožku s prejavmi starnutia s  pigmetovými  škvrnami. Účinky: zlepšuje štruktúru pokožky so stiahnutím pórov, vyhladzuje jemné vrásky, omladzuje starnúcu pokožku, redukuje zväčšené póry a pigmentové škvrny, jazvičky po akné, čistí a odstraňuje nerovností pokožky.Ošetrenie sa vykonáva v jesenných a zimných mesiacoch.

RETINOLOVÝ PEELING

Inovatívny povrchový retinolový píling. Je určený pre všetkých, ktorí  chcú efektívne spomaliť a korigovať prejavy fotostarnutia – pigmentácie a jemné vrásky, kt.majú akné, mastnú pleťs rozšírenými pórmi a jazvičkami po akné.

Ide o rýchlo vstrebateľný roztok 3% retinolu, aminofilu, neocitrátu, bisabololu a vitamínu E. Bisabolol pomáha pleť upokojiť a vitamín E má antioxidačný účinok. Kyselina retinová urýchľuje regeneráciu buniek, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, podporuje vyblednutie hyperpigmentácí a lieči akné. Retinol je teda univerzálny, bojuje hneď dvojnásobne proti vráskam a akné. Správny čas na používanie retinolu prichádza vo veku 30 rokov.

Na kožný povrch sa po dôkladnom očistení nanesie roztok Retinol Peel. Ošetrenie pleti retinolovým peelingom sa ukončí doma po 3- 8 hodinách po aplikácii, zmytím vodou. Následne je potrebné sa vyhýbať slnečnému žiareniu a používať krémy s ochranným faktorom SPF. Je dobré sa tiež vyvarovať návštevy sauny a intenzívnemu športovaniu do 24 až 48 hodín po ošetrení.

Po aplikácii retinolového peelingu býva pokožka vysušená, vrchná vrstva kože sa začne  postupne olupovať od 2.-3. dňa po ošetrení a trvá cca do 7 dňa. Výsledok je viditeľný už po prvom ošetrení. Opakuje sa 2-4x po sebe. Opakovanie ošetrenia je vhodné po 6-8 týždňoch, v prípade citlivej pleti 10-12 týždňov.

Ošetrenie sa neodporúča a je kontraindikované pri chronických kožných, bakteriálnych a vírusových ochoreniach, pri citlivej pleti so sklonom ku začervenaniu, pri liečbe perorálnymi retinoidmi  počas obdobia 6 mesiacov od liečby perorálnymi retinoidmi– isotretinoinom (Acnenormin, Curacne, Roacutanne)
 

TCA PEELING

V závislosti od svojej koncentrácie a počtu aplikovaných vrstiev spôsobí odlúčenie kožného povrchu v podobe povrchového až stredne hlbokého peelingu. Nasledujúce dni postupne dochádza k zlupovaciemu efektu, pričom najintenzívnejšie olupovanie nastáva na tretí deň po zákroku. Oproti chemickému peelingu AHA kyselinami je peeling s TCA intenzívnejší a hlbší, čo zaručuje aj lepší terapeutický výsledok, podmienený intenzívnejším hojením. Pridanou hodnotou tohto zákroku je cena, ktorá je prijateľná vzhľadom na výborný výsledok.

Ošetrenie sa neodporúča a je kontraindikované pri chronických kožných, bakteriálnych a vírusových ochoreniach, pri citlivej pleti so sklonom ku začervenaniu, pri liečbe perorálnymi retinoidmi  počas obdobia 6 mesiacov od liečby perorálnymi retinoidmi –isotretinoinom (Acnenormin, Curacne, Roacutanne)

Objednajte sa na konzultáciu

Zadajte prosím meno a priezvisko
Zadajte prosím vašu email adresu
Zadajte prosím telefónne číslo

 Označením súhlasíte so spracovaním a uchovávaním osobných údajov - kliknite pre viac informácií

Image CAPTCHA
Opíšte prosím údaje z obrázka.

Preferujeme prirodzené metódy omladenia a miniinvazívne zákroky bez nutnosti rekonvalescencie bezpečnosť,prirodzenosť a osobný prístup

  • Epilácie-odstránenie ochlpenia špičkovým laserom CANDELA - gentleLASE
  • Dermatoskopické vyšetrovanie znamienok
  • Odstraňovanie výrastkov, bradavíc, papilómov a iné frakčným CO2 laserom
  • Dermálne výplne kyselinou hyalurónovou
  • Lip refresh
  • Hydrolifting
  • Plazmalifting - PRP terapia
  • Medicínske mezoterapie tváre a vlasov
  • Aplikácia botulotoxínu
  • Lekárske peelingy anti - age a iné.

RENOVADERM s.r.o. dermatologická ambulancia   Koniarekova 19, 917 01 Trnava 

  +421 948 918 566     

  Ordinačné hodiny

  Kontaktné údaje

© 2024 RENOVADERM s.r.o.